Zaznacz stronę
Logo RUDEK

Konsultacja jednorazowa z feedbackiem słownym

Jednorazowe konsultacje SI w gabinecie są kierowane do wszystkich dzieci od trzeciego miesiąca życia do dwunastego roku życia. Terapeuta podczas spotkania konsultacyjnego ocenia czy zgłaszany problem tkwi u podstaw deficytów przetwarzania sensorycznego. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i oceny procesów sensomotorycznych terapeuta przekazuje rodzicowi informację zwrotną (feedback). Informacja ta dotyczy spostrzeżeń nt. danego deficytu przetwarzania sensorycznego, przekazania zaleceń i zaproponowania strategii postępowania.

W sytuacji, kiedy pojawia się konieczność kontynuacji spotkań w celu kompleksowego badania dziecka, konsultacja może zostać potraktowana jako pierwsze spotkanie diagnostyczne.

Czas zabiegu: 
Cykl leczenia obejmuje:

Zabieg dostępny w gabinetach: Szarych Szeregów.

Terapia Integracji Sensorycznej Gabinety Rudek Rzeszów
Aleksandra Kiper mgr fizjoterapii terapeuta i diagnosta SI

Aleksandra Kiper

Mgr Fizjoterapii
terapeuta i diagnosta SI

Logo RUDEK

RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej
Nowoczesne metody rehabilitacji

Od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 18.00

35-312 Rzeszów, ul. Strażacka 12E, Polska

9 + 12 =

Administratorem danych osobowych jest RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Przetwarzamy dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Pani/Panu kontakt z nami z możliwością umówienia wizyty w wybranym gabinecie. Aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego, proszę kliknąć kliknąć tutaj.