Zaznacz stronę

Oferta dla firm

We współczesnej cywilizacji coraz powszechniejsze staje się wielogodzinne spędzanie czasu w pozycji siedzącej. Wiąże się to ze specyfiką pracy wykonywanej przez osoby na wysokich stanowiskach i pracowników biurowych. Bardzo często powoduje to uporczywe bóle kręgosłupa, kolan, barków, szyi, a nawet głowy. Dzieje się tak, ponieważ natura nie dostosowała naszego układu ruchu do długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej.

Narastanie tych dolegliwości w znacznym stopniu wpływa na zmniejszenie produktywności pracownika, a tym samym wpływa na wydajność jego pracy. Szkodliwy wpływ wymienionych czynników skutecznie minimalizują prozdrowotne działania coraz większej liczby firm w Polsce.

Promowanie zdrowia przez pracodawców dzięki wykupieniu lub dofinansowaniu swoim pracownikom pakietu zabiegów rehabilitacyjnych to świetna inwestycja. Stanowi ona bowiem, bardzo ważny element wynagrodzenia i dowartościowania pracownika, który z pewnością to doceni. A inwestycja w człowieka zawsze się opłaca.

Dzięki usługom świadczonym w gabinetach RUDEK macie Państwo możliwość w wyjątkowy sposób wynagrodzić swoich pracowników. Zabiegi masażu i inne zabiegi rehabilitacyjne przyniosą wiele korzyści w postaci m.in. relaksu psychicznego, poczucia dowartościowania przez pracodawcę oraz uwolnienia od dolegliwości bólowych. Pracownik zadowolony i odprężony zwiększa wydajność w pracy.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji – Zapraszamy do naszych Gabinetów w Rzeszowie.

Rudek – Nowoczesne metody rehabilitacji.