Zaznacz stronę
Logo RUDEK

Masaż

Masaż leczniczy to zespół chwytów wykonywanych przez terapeutę w odpowiedniej kolejności, które poprzez wpływ na tkanki organizmu, powodują wystąpienie w tkankach i narządach odczynów. Poprzez masaż oddziałujemy pozytywnie na układ krążenia i limfatyczny, mięśniowy, kostno-stawowy i więzadłowy, nerwowy oraz skórę.

drenaż limfatyczny zabiegi w rzeszowie

Zabiegi Masażu wykonywane w naszych gabinetach:

Masaż ręczny częściowy i całkowity

Masaż leczniczy należy do najstarszej dziedziny wiedzy medycznej. Jest formą terapii, wykorzystującą wpływ energii mechanicznej i kinetycznej w celu wywołania odczynu w tkankach lub narządach ustroju człowieka.

Do uzyskania odczynu poprzez masaż klasyczny ręczny w organizmie człowieka wykorzystuje się różnego rodzaju techniki nazywane inaczej rękoczynami czy też chwytami. Techniki te to między innymi: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wałkowanie, wyciskanie, oklepywanie, wstrząsanie i wibracja.

Masaż pneumatyczny BOA

Zabieg sekwencyjnego masaży uciskowego kończyn dolnych i górnych. Ten rodzaj masażu prowadzony jest przy użyciu mankietów uciskowych, wypełnionych powietrzem pod określonym ciśnieniem. Działanie: pobudzające układ krwionośny i limfatyczny, ułatwiające odpływ krwi żylnej, przyspieszające wchłanianie się obrzęków, zwalczające cellulitis, wspomagające odchudzanie.

Czas zabiegu: uzależniony od wybranego algorytmu
Cykl leczenia obejmuje: 10-20 zabiegów

Drenaż limfatyczny

Metoda leczenia fizykalnego. Drenaż limfatyczny polega na zastosowaniu odpowiednich rękoczynów. Działanie: usprawniające krążenie limfy, likwidujące obrzęki zastoinowe, zapalne, chłonne, przeciwdziałające zastojom żylnym.

Czas zabiegu: 15-45 minut
Cykl leczenia obejmuje: 10-20 zabiegów

Masaż wibracyjny AQUAVIBRON

Zabieg polegające na wibracji tkanek specjalną gumową membraną, rytmicznie poruszaną dzięki przepływowi wody. Częstotliwość drgań jest zależna od ciśnienia wody. Działanie: zmniejszające napięcie mięśniowe, zwiększające przekrwienie, przeciwbólowe, relaksacyjne

Czas zabiegu: 5-20 minut
Cykl leczenia obejmuje: 10-20 zabiegów

Logo RUDEK

RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej
Nowoczesne metody rehabilitacji

Od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 18.00

35-312 Rzeszów, ul. Strażacka 12E, Polska

4 + 13 =

Administratorem danych osobowych jest RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Przetwarzamy dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Pani/Panu kontakt z nami z możliwością umówienia wizyty w wybranym gabinecie. Aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego, proszę kliknąć kliknąć tutaj.