Zaznacz stronę
Logo RUDEK

Usługi

 

Gabinety Rehabilitacji Medycznej RUDEK to miejsce, gdzie troszczymy się o kompleksową opiekę zdrowotną naszych pacjentów. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz wysokiej jakości usług i zabiegów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego pacjenta.

usługi gabinetu rehabilitacji rudek w rzeszowie
rehabilitacja w domu pacjenta

Rehabilitacja środowiskowa

Usługa rehabilitacji środowiskowej umożliwia prowadzenie rehabilitacji pacjentów w komfortowych warunkach ich własnego domu. Nasze świadczenia są refundowane przez NFZ i kierowane do osób, które z powodu stanu zdrowia nie mogą dotrzeć do placówki ambulatoryjnej, lecz wymagają profesjonalnej i specjalistycznej opieki rehabilitacyjnej. Dzięki naszemu podejściu pacjenci mogą odbyć proces rekonwalescencji w przyjaznym dla nich otoczeniu, z pełnym wsparciem doświadczonych terapeutów.

Oferta indywidualna

Nasza oferta indywidualna to kompleksowe zabiegi dedykowany każdej osobie, oparty na personalnym doborze i zastosowaniu wysokiej jakości metod fizjoterapeutycznych. Proponujemy szeroki wybór zabiegów, które nie tylko pozwalają pozbyć się dolegliwości bólowych, ale także poprawiają samopoczucie i kondycję fizyczną. Nasz zespół oferuje różnorodne procedury rehabilitacyjne, które pomagają przy różnorodnych problemach zdrowotnych, a także poszerzają wiedzę na temat zdrowia i terapii fizycznej.

terapia indywidualna dla pacjentów
oferta rehabilitacji dla firm

Oferta dla firm

Nasza oferta dla firm i przedsiębiorstw stanowi możliwość wsparcia zdrowia pracowników poprzez dostęp do zakupu lub finansowania kompleksowych pakietów zabiegów rehabilitacyjnych. Ta inicjatywa nie tylko stanowi formę inwestycji w dobrostan kadry, lecz także kluczowy składnik ich wynagrodzenia, co z pewnością zostanie właściwie docenione. Zabiegi masażu i inne procedury terapeutyczne nie tylko przynoszą korzyści zdrowotne, ale także mogą przyczynić się do poprawy efektywności pracy.

Oferta dla sportu

Oferta dla sportu jest skierowana do wszystkich osób aktywnie uczestniczących w różnego rodzaju aktywnościach fizycznych i uprawiających sport. Obejmuje ona zarówno amatorów, jak i zawodowców, którzy narażeni są na ryzyko kontuzji i przeciążeń związanych z intensywnym wysiłkiem fizycznym. Pomimo niemożliwości całkowitego uniknięcia urazów, nasza oferta umożliwia skuteczne skrócenie czasu rekonwalescencji poprzez zastosowanie wysokiej jakości terapii fizycznej, kinezyterapii oraz terapii regeneracyjnej.

oferta rehabilitacji dla sportowców
Karta Seniora

Karta Seniora

W ramach programu Ogólnopolska Karta Seniora — Rudek Gabinety Rehabilitacji Medycznej serdecznie zapraszają seniorów do skorzystania z 15% zniżki na zabiegi rehabilitacyjne. Nasze gabinety to miejsce, gdzie troszczymy się o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Dzięki zniżce seniorzy mogą skorzystać z szerokiego spektrum zabiegów rehabilitacyjnych, które pomagają w łagodzeniu dolegliwości bólowych, poprawie mobilności oraz ogólnego stanu zdrowia. 

Logo RUDEK

RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej
Nowoczesne metody rehabilitacji

Od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 18.00

35-312 Rzeszów, ul. Strażacka 12E, Polska

7 + 8 =

Administratorem danych osobowych jest RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Przetwarzamy dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Pani/Panu kontakt z nami z możliwością umówienia wizyty w wybranym gabinecie. Aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego, proszę kliknąć kliknąć tutaj.