UE

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego

Fundacja RUDEK dla życia realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich “Rozszerzenie działalności Fundacji Rudek dla życia o wyposażenie sprzętu pielęgnacyjnego, rehabilitacyjnego i wspomagającego”

Celem projektu jest zwiększenie dostępności usług zdrowotnych poprzez otwarcie i zapewnienie funkcjonowania wypożyczalni sprzętu pielęgnacyjnego, rehabilitacyjnego i wspomagającego skierowanej do mieszkańców Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Dofinansowanie projektu z UE: 846 733, 34 PLN

Wypożyczalnia - łóżka rehabilitacyjne

Sprzęt rehabilitacyjny dostępny w wypożyczalnni

wypożyczalnia rowery

Wypożyczalnia – asortyment (przykładowe pozycje)

Pionizator statyczny

Pionizator statyczny z elektrycznym wspomaganiem pionizacji

Pionizator statyczny LIFTER™ jest nowoczesnym urządzeniem rehabilitacyjnym. Pozwala użytkownikowi na samodzielne spionizowanie się w urządzeniu.

Pionizator dynamiczny

Pionizator Dynamiczny Activall + moduł cross

Pionizator ACTIVALL™ jest szczególnie doceniany w codziennej rehabilitacji zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Urządzenie pozwala na pełną pionizację użytkownika dzięki możliwości zastosowania stabilizatora kończyn dolnych.

Podnośnik i pionizator

Podnośnik i pionizator w jednym

Pionizator i podnośnik w jednym AKS-Dualo jest wykorzystywany do przenoszenia i pionizacji osób, dzięki zastosowaniu różnych konfiguracji ramienia i pasów siedziska.

Łóżko rehabilitacyjne

Łóżko rehabilitacyjne

Komfortowe sterowanie łóżka realizowane jest za pomocą pilota, dzięki czemu pacjent może samodzielnie dostosować dogodną dla siebie pozycję bez wzywania opiekuna. Zastosowany system elektrycznego sterowania umożliwia regulację wysokości łóżka oraz nachylenia poszczególnych segmentów łóżka.

Materac przeciwodleżynowy

Materac przeciwodleżynowy piankowy + pokrowiec nieprzemakalny

Materac posiada trzy strefy, które równomiernie rozkładają ciężar całego ciała zapewniając szczególną ochronę okolicy głowy, pięt i kręgosłupa. Przeznaczony do profilaktyki i leczenia osób z odleżynami I i II stopnia.

Materac bąbelkowy

Materac bąbelkowy

Materac przeciwodleżynowy pneumatyczny bąbelkowy BioFloteTM 2000 do krótkoterminowej opieki domowej, przeznaczony dla osób: z ryzykiem powstania odleżyn lub odleżynami do stopnia I, przebywających stale w pozycji leżącej, do krótkoterminowej opieki domowej

Rower rehabilitacyjny

Rower rehabilitacyjny

Maszyna jest stabilna, a jej masywna konstrukcja zapewnia najwyższy poziom treningu. Płynnie działający system oporu magnetycznego o wadze 11 kg (sterowany elektronicznie), ergonomiczna budowa, możliwość precyzyjnej regulacji siodełka oraz kąta nachylenia kierownicy.

Wózek inwalidzki aluminiowy

Wózek inwalidzki aluminiowy

Wózek inwalidzki Cruiser Active to nowoczesny i elegancki aluminiowy wózek z bogatymi opcjami wyposażenia. Dzięki składanemu oparciu, wyjmowanym podnóżkom i kołom na szybkozłączach wózek przybiera bardzo kompaktowe rozmiary.

Wózek inwalidzki dla dzieci

Wózek inwalidzki dla dzieci

Wózek wykonany z aluminium dedykowany dla dzieci do samodzielnego poruszania się. Konstrukcja modułowa , umożliwiająca różne regulacje i doposażenie w wiele opcji dodatkowych.

chodzik czterokołowy

Chodzik czterokołowy z siedziskiem

Idealny na dłuższe spacery dla osób z małymi ograniczeniami ruchowymi, samodzielnie utrzymującymi pozycję pionową. Posiada siedzisko pozwalające na odpoczynek oraz torbę na drobiazgi i zakupy.

Chodzik czterokołowy

Chodzik dwukołowy z siedziskiem

Doskonała do poruszaniu się zarówno w domu jak i na dworze jako wsparcie dla osób uczących się chodzić. Wyposażona w siedzisko pozwalające na odpoczynek na spacerze.

Chodzik dla dzieci

Chodzik dla dzieci

Balkonik na czterech kółkach składany do nauki chodzenia. Otwarta rama pozwala na swobodne naturalne poruszanie się,
teleskopowa konstrukcja umożliwia regulację wysokości 

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Fundacja Rudek dla Życia

„Zapraszam do nowej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego z fabrycznie nowym sprzętem rehabilitacyjnym”.

Jola

Jolanta Mastyj

Fundacja Rudek dla Życia

logo

Nowoczesne metody rehabilitacji

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego
godziny otwarcia: pn, wt, cz, pt: 8.00 – 16.00, śr: 10.00 – 18.00
(przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny)

+48 512 174 667

e-wypozyczalnia@rudek.com.pl

ul. Rejtana 32 | 35-310 Rzeszów