Zaznacz stronę
Logo RUDEK

Karta Seniora

 

Prezydent Miasta Rzeszowa, Rudek Gabinety Rehabilitacji Medycznej oraz Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora zapraszają instytucje publiczne, przedsiębiorców oraz organizacje pozarządowe z terenu Miasta Rzeszowa do udziału w programie Ogólnopolska Karta Seniora.

Ogólnopolska Karta Seniora jest programem przeznaczonym dla seniorów – osób powyżej 60 roku życia, zamieszkałych na terenie całej Polski, którzy dzięki posiadaniu karty, mogą korzystać z promocji przygotowanych przez partnerów Stowarzyszenia MANKO – Głos Seniora.

W programie uczestniczy już ponad 300 instytucji z całej Polski, zaś posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora jest już ponad 35 tysięcy seniorów.

Pierwszą firmą z Rzeszowa, która włączyła się do programu i zaoferowała 15% zniżki jest Rudek Gabinety Rehabilitacji Medycznej. Kolejne firmy z Rzeszowa już mogą zgłaszać swój udział i ofertę specjalną dla seniorów.

Mieszkańcy Rzeszowa, którzy ukończyli 60 rok życia mogą uzyskać Ogólnopolską Kartę Seniora w naszych punktach Gabinetów Rudek : Rudek Gabinety Rehabilitacji Medycznej w godzinach otwarcia 7.00-18.00: ul. Marszałkowska 15; ul. Rejtana 32; ul. Hetmańska 40A; ul. Szarych Szeregów 5; ul. Strażacka 12 e

Karta Seniora
Andrzej Rudek

Andrzej Rudek

Prezes RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o.

Logo RUDEK

RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej
Nowoczesne metody rehabilitacji

Od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 18.00

35-312 Rzeszów, ul. Strażacka 12E, Polska

5 + 4 =

Administratorem danych osobowych jest RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Przetwarzamy dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Pani/Panu kontakt z nami z możliwością umówienia wizyty w wybranym gabinecie. Aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego, proszę kliknąć kliknąć tutaj.