Zaznacz stronę
Logo RUDEK

Ćwiczenia indywidualne i grupowe dla Kobiet

Zajęcia grupowe będą prowadzone w małych 5 osobowych grupach, dzięki temu możliwe będzie indywidualne podejście do każdej z Pań.

Czas zabiegu: 45 minut
Cykl leczenia obejmuje: w zalezności od potrzeb pacjenta

Zajęcia dostępny w gabinecie: Strażacka – poniedziałek godz. 18.00

Ćwiczenia indywidualne i grupowe
ćwiczenia podczas aktywnej ciąży dla kobiet

Atywna ciąża

Zapraszamy wszystkie Panie, które ukończyły 12 tydzień ciąży na zajęcia ruchowe. Celem zajęć będzie zmniejszenie dolegliwości bólowych, nauka oddechu, korygowanie postawy ciała, wzmocnienie oraz uelastycznienie mięśni, oraz poprawa samopoczucia podczas ciąży. Poprzez aktywność fizyczną przygotujemy Panie do dużego wysiłku, jakim jest poród. Zajęcia będą odbywać się w każdy poniedziałek o godzinie 18.00 i potrwają 45 min.

Cennik:

  • Jednorazowe zajęcia – 50 zł
  • Pakiet 4 zajęć – 150 zł
  • Zajęcia indywidualne – 90 zł

Korzyści regularnej aktywności fizycznej w ciąży:

  • Zmniejszenie dolegliwości bólowych
  • Szybszy powrót do pełnej sprawności po ciąży
  • Zmniejszenie ryzyka występowania rozejścia kresy białej, a także nietrzymania moczu
  • Lepsze dotlenienie dziecka.

Powrót do formy po porodzie

Zapraszamy wszystkie Panie, które są minimum 12 tygodni po porodzie na zajęcia ruchowe. Celem zajęć będzie przede wszystkim zapobieganie często występującym powikłaniom ciąży, jakim są między innymi rozejście mięśnia prostego brzucha, osłabienie mięśni dna miednicy, nietrzymanie moczu czy bóle kręgosłupa. Dodatkowo zadbamy o prawidłową postawę ciała, wzmocnienie oraz uelastycznienie mięśni i poprawę ogólnej kondycji. Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek o godzinie 18.00 i potrwają 45 min.

Cennik:

  • Zajęcia indywidualne – 90 zł
zajęcia na powrót do formy po ciąży
zajęcia na aktywność kobiet 50 plus

Aktywność Kobiet 50+

Zapraszamy wszystkie Panie, które przechodzą lub są po okresie klimakterium na zajęcia ruchowe. Celem aktywności fizycznej będzie zadbanie o kobiece zdrowie w trakcie jak i po menopauzie. Zwrócimy uwagę przede wszystkim na naukę ćwiczeń mięśni dna miednicy, które są bardzo istotne w prewencji nietrzymaniu moczu, a także obniżeń narządów rodnych. Ponad to będziemy wzmacniać całe ciało, zapobiegać dolegliwościom bólowym kręgosłupa oraz korygować postawę ciała. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę o godzinie 18.00 i potrwają 45 min.

Cennik:

  • Zajęcia indywiduale – 90 zł

„Zajęcia będą prowadzone przez mgr fizjoterapii Klaudię Sieniawską, która posiada licencję trenera personalnego oraz szkolenia takie jak np. „Metoda Pilates w praktyce fizjoterapeuty”, „Aktywność kobiet w ciąży”, a także „Fizjoterapia okołoporodowa”.”

avatar

Klaudia Sieniawska

mgr Fizjoterapii

Logo RUDEK

RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej
Nowoczesne metody rehabilitacji

Od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 18.00

35-312 Rzeszów, ul. Strażacka 12E, Polska

15 + 9 =

Administratorem danych osobowych jest RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Przetwarzamy dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Pani/Panu kontakt z nami z możliwością umówienia wizyty w wybranym gabinecie. Aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego, proszę kliknąć kliknąć tutaj.