02 2017 Cze
Standard Post With an Image

ANIĘ WSPIERA JUŻ TELEWIZJA RZESZÓW-MOŻESZ POMÓC I TY

Ania jest już w domu, ale przed nią kosztowna rehabilitacja

27-letnia Ania Gajecka z Rzeszowa w sierpniu w Belgii przeszła udar mózgu. Dla niej krótki weekend za granicą zamienił się w długie 100 dni walki o życie i powrót do kraju. Dzięki pomocy przyjaciół oraz Fundacji „Rudek dla Życia”. Ania jest już w domu. Ale przed nią kosztowna rehabilitacja.

Autorka wierszy, blogerka, członkini grupy rekonstrukcyjnej zakonu rycerskiego, specjalistka od oprogramowań Anna Gajecka przed udarem była bardzo aktywną osobą. Kiedy w wakacje pojechała do Belgii odwiedzić chłopaka, nie spodziewała się, ze spotka ją tak wielkie nieszczęście. Zaczęło się od bólu głowy, później paraliż i diagnoza lekarzy – udar mózgu.

W Belgii z pomocą rodziny chłopaka, Ania rozpoczęła długą rehabilitację. Brakowało jednak pieniędzy, także na bilet powrotny do kraju. Internetową akcję pomocy zorganizowali jej przyjaciele wraz z pomocą Fundacji „Rudek dla Życia”. To dzięki nim Ania wczoraj mogła wrócić do rodzinnych Węglisk. Jednak jak mówi jej walka jeszcze się nie zakończyła. Będzie potrzebna długa i kosztowna rehabilitacja.

W nowym roku Ania chce wrócić do pracy i dokończyć pracę magisterska. Wierzy, że będzie aktywna, tak samo jak przed wypadkiem. Każdy, kto chce ja wspomóc więcej informacji znajdzie na naszej stronie internetowej. Patronat objęła fundacja Rudek Dla Życia Z Siedzibą W Rzeszowie Numer konta: 19 1140 2004 0000 3102 7538 1420, z dopiskiem Anna Gajecka na rehabilitacje. Dla przelewów zagranicznych: PL 19 1140 2004 0000 3102 7538 1420 SWIFT: BREX PL PW MBK z dopiskiem Anna Gajecka rehabilitation

Ania już dziś dziękuje wszystkim swoim uśmiechem.